
Портативний душ для кемпінгу з помпою на акумуляторі
Продавець: Kanctovar
499 ₴949 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності250 замовлень
Артикул: 16209-1/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний душ для кемпінгу з помпою на акумуляторі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | MiL-tec |
| Вид душа | Туристический, Полевой, Автомобильный |
| Длина | 20 см |
| Материал | ПВХ |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 4 см |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 8 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-09-09
Дуже швидко.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





