
Портативний душ для кемпінгу з помпою на акумуляторі W29 USB Акумуляторна електрична помпа для душу
Продавець: Velotrend
499 ₴949 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності120 замовлень
Артикул: 16209/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний душ для кемпінгу з помпою на акумуляторі W29 USB Акумуляторна електрична помпа для душу». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | MiL-tec |
| Вид душа | Полевой, Автомобильный, Туристический |
| Длина | 20 см |
| Материал | ПВХ |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Толщина | 4 см |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 8 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-12
Переваги
Швидко зв'язались

