
Портативний газовий обігрівач-плита 2в1 з п'єзопідпалом / Газовий інфрачервоний обігрівач
Продавець: HUGO
2 221,69 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234575844
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативний газовий обігрівач-плита 2в1 з п'єзопідпалом / Газовий інфрачервоний обігрівач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Длина | 27.5 см |
| Цвет | Черный |
| Тип | Газовый обогреватель |
| Время работы | 2.5 час |
| Ширина | 27.5 см |
| Материал | Металл/пластик |
| Номинальная мощность | 1700 Вт |
| Тип топлива | Газ (Пропан/Бутан) |
| Пьезорозжиг | Да |
| Тип баллона | Цанговый |
| Время закипания 1 л воды (мин) | 8 |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-07
Работает
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності