
Портативний іригатор для ротової порожнини на 220 мл LY71 Рожевий
Продавець: Velotrend
348 ₴549 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 15953/MG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний іригатор для ротової порожнини на 220 мл LY71 Рожевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота | 226 мм |
| Длина | 73 мм |
| Количество насадок | 3 |
| Количество пульсаций в минуту | 2000 |
| Объем резервуара для воды | 200 мл |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зубная щетка |
| Тип ирригатора | Портативный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Функции | Ежедневная чистка (3D) |
| Ширина | 83 мм |
| Ємність акумулятора | 1500 мАч |
| Клас водонепроникності | 7 |
| Материал | Пластик |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-30
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності