
Портативний іригатор для ротової порожнини на 220 мл Portable Irrigator Білий
Продавець: Kanctovar
299 ₴500 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 7151/GR
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативний іригатор для ротової порожнини на 220 мл Portable Irrigator Білий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Portable |
| Высота | 226 мм |
| Длина | 73 мм |
| Количество насадок | 3 |
| Количество пульсаций в минуту | 2000 |
| Объем резервуара для воды | 200 мл |
| Состояние | Новое |
| Технология чистки | Пульсирующая |
| Тип | Ирригатор |
| Тип ирригатора | Портативный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Функции | Ежедневная чистка (3D), Массаж десен, Чистка чувствительных зубов |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 83 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-08-10
2024-05-13
Отримала замовлення,ще не користувалась.Все працює.Дякую❤️
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



