
Портативний міні принтер + рулон термопаперу, Чорний / Дитячий термопринтер / Кишеньковий міні принтер
Продавець: HUGO
565 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 234568601
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний міні принтер + рулон термопаперу, Чорний / Дитячий термопринтер / Кишеньковий міні принтер». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативний міні принтер з Bluetooth + рулон термопаперу, Рожевий / Дитячий фотопринтер / Термопринтер

Портативний міні принтер + 3шт паперу для міні принтера / Дитячий Bluetooth фотопринтер / Термопринтер

Дитячий термопринтер з Bluetooth + 1 рулон паперу USB, A8, Блакитний / Портативний міні принтер / Принтер для телефону

Бездротовий портативний міні принтер миттєвого друку дитячий термопринтер фотопринтер для телефона Рожевий
📋 Технічні характеристики
| Метод печати | Термопечать |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 35 мм |
| Высота | 80 мм |
| Вес | 0.16 кг |
| Тип устройства | Принтер |
| Цвет | Черный |
| Разрешение печати | 203.0 |
| Интерфейс для подключения внешних устройств | USB, Bluetooth |
| Длина | 80 мм |
| Питание | Аккумулятор 7,4 В, 1000 мАч |
| Ширина бумаги, мм | 57 |
| Диаметр рулона, мм | 30 |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-14
Переваги
Ввічливий продавець