
Портативний обігрівач 800 Вт, 20 м², від мережі + пульт ДУ, 13х13 см / Електричний обігрівач / Тепловентилятор
Продавець: HUGO
498,56 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234592480
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативний обігрівач 800 Вт, 20 м², від мережі + пульт ДУ, 13х13 см / Електричний обігрівач / Тепловентилятор». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 130 мм |
| Дисплей | Да |
| Цвет корпуса | Серый |
| Крепление на стену | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напряжение сети | 220 В |
| Особенности | Пульт дистанционного управления, Таймер, Терморегулятор |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Настенный |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип управления | Электронное |
| Частота | 50 Гц |
| Ширина | 130 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-23
2026-01-21
Переваги
Відправляли довше обіцяного