
Портативний обігрівач з пультом XY-618S / Тепловентилятор / Дуйка / Електричний обігрівач / Електрообігрівач
Продавець: HUGO
935,21 ₴1 336,01 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234586648
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний обігрівач з пультом XY-618S / Тепловентилятор / Дуйка / Електричний обігрівач / Електрообігрівач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Высота | 251 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество режимов работы | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность обогрева | 1200 Вт |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Регулировка скорости | Да |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип установки | Напольный |
| Тип управления | Механическое |
| Ширина | 157 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-23
Переваги
Товар не відправили