
Портативний паяльник 450°, USB, C200S G + Жало для паяльника 2шт / Акумуляторний паяльник
Продавець: HUGO
1 117,92 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234576626
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний паяльник 450°, USB, C200S G + Жало для паяльника 2шт / Акумуляторний паяльник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Мощность | 8 Вт |
| Напряжение питания | 5В |
| Максимальная температура жала | 520 град. |
| Минимальная температура жала | 260 град. |
| Индикатор питания | Да |
| Съемное жало | Да |
| Упаковка | Кейс |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 16.8 мм |
| Длина | 190 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-25
Оформив замовлення 19-го числа . 24-го зателефонував уточнити коли буде відправка пояснили , що затримка і орієнтовно 25,26 відправлять. 25-го повернули кошти та скасували замовлення. Не рекомендую.
Переваги
Товар не відправили