
Портативний світильник-книга з USB-зарядкою / LED лампа-книга / Світлодіодна лампа на акумуляторі / Портативний світильник
Продавець: HUGO
379 ₴541,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234589376
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Портативний світильник-книга з USB-зарядкою / LED лампа-книга / Світлодіодна лампа на акумуляторі / Портативний світильник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Многоцветная подсветка | Да |
| Высота | 220 мм |
| Источник питания | Аккумуляторный |
| Длина | 160 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Цвет арматуры (основания) | Коричневый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Белый-нейтральный/Теплый-желтый/Белый-холодный |
| Цветовая температура | 4000К |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | натуральное дерево |
| Материал плафона, подвесок | Бумага |
| Напряжение сети | 5 В |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Арт-деко |
| Тип | Ночник |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Форма светильника | Другая |
| Ширина | 25 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-02
2026-01-03
Якщо в цілях чекати на товар вічність, ваш вибір цей магазин!Не рекомендую до співпраці. Замовила товар 26.12, сьогодні 3.01, товар ще не відправили.Один оператор має схильність кидати трубку.Інший апелювати, що новий товар, партія перевіряється, це щоб вам не прийшов брак так довго не відправляємо. Так-так, в магазині з таким великим асортиментом оператор, не уточнюючи в складу, в курсі про дати поставок і строки перевірки.Більше в цій богадєльні не замовлятиму, жахливо.
Переваги
Неввічливий продавець, Товар не відправили