
Портативний зарядний пристрій Gelius MiniBoost 5000 мАг (20 Вт) / Повербанк для телефону / Powerbank
Продавець: HUGO
998,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 345608064
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний зарядний пристрій Gelius MiniBoost 5000 мАг (20 Вт) / Повербанк для телефону / Powerbank». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативний зарядний пристрій з ліхтариком Hoco J89A 22.5W 5A Power Bank на 60 000 mAh

Портативний зарядний пристрій Power Bank з дисплеєм та швидкою зарядкою KP KPG-308 30000 mAh Чорний

Портативний зарядний пристрій Power Bank з індикатором заряду на 50000 mAh Компактний Power Bank c 4 USB

Портативний зарядний пристрій з LED-дисплеєм та ліхтариком Borofone DBT35B 50000 mAh
📋 Технічні характеристики
| Емкость аккумулятора | 5000 мА/ч |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 3000 мА |
| Выходные интерфейсы | USB Type C |
| Входное напряжение | 5 В |
| Длина | 81 мм |
| Зарядка батареи | От USB |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная мощность W | 20 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Разъемы | USB Type-C |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Ширина | 37 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-23
Не передзвонили. Не було в наявності.
Переваги
Товару не було в наявності, Відправляли довше обіцяного