
Портативний зволожувач повітря Kinscoter DQ-702 Аромадифузор електричний на 150 мл Чорний
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Портативний зволожувач повітря Kinscoter DQ-702 Аромадифузор електричний на 150 мл Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Зволожувач повітря-нічник 2 л від USB Volcano Humidifier / Портативний зволожувач повітря з підсвічуванням

Багатофункціональний музичний зволожувач-світильник, Білий / Портативний зволожувач повітря / Блютус колонка з підсвічуванням

Зволожувач повітря RGB 3л USB / Настільний аромадифузор нічник / Портативний зволожувач повітря

Портативний зволожувач повітря з ефектом полум'я та нічником 7 кольорів Kinscoter DQ-7 Дифузор ароматичний
📋 Технічні характеристики
| Тип | Увлажнитель |
| Тип увлажнителя | Паровой |
| Рекомендуемый объем помещения | 20 куб. м |
| Тип управления | Сенсорное |
| Объем резервуара для воды | 0.15 л |
| Применение прибора | Для офисов и других коммерческих объектов, Для дома, квартиры, Для детской комнаты, Для людей, страдающих аллергией |
| Встроенный гигростат | Да |
| Состояние | Новое |
| Дисплей | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Ароматизация | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип установки | Настольный, Напольный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Подсветка | Да |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Глубина | 95 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
Шукала міні-зволожувач, зупинила вибір саме на моделі Kinscoter DQ-702. У продавця Kanctovar виявилась найнижча ціна серед запропонованих. Товар відправили в обумовлені строки та у заявленій комплектації.Щодо пристрою:- по факту у резервуар входить близько 100 мл води (до позначки max рівня) замість заявлених 120мл. На скільки вистачить напишу додатково;- працює від розетки (але потрібен адаптер , можна звичайний на 5V від мобільного) та від Powerbank;- заявлена потужність 6,5Вт, Input DC5.0V/1.0A;- підсвітка звичайно працює лише як декор; підсвітку та зволожувач можна вмикати як окремо, так і одночасно;- працює досить тихо (звук роботи нагадує ледве помітний шум роботи вентиляторів у ноутбуках);- звичайно не замінить повноцінний зволожувач, але для локального використання (наприклад, біля узголівʼя ліжка) в самий раз;- шнур живлення, що йде у комплекті до зволожувача (модель чорного кольору), білий. Це, мабуть, єдиний мінус.Сподіваюсь, мій відгук допоможе комусь із вибором)



