
Портативний зволожувач повітря з ефектом полум'я та нічником 7 кольорів Kinscoter DQ-7 Дифузор ароматичний
Продавець: Velotrend
399 ₴599 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 8438/SP
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Портативний зволожувач повітря з ефектом полум'я та нічником 7 кольорів Kinscoter DQ-7 Дифузор ароматичний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 76Повербанк на 100 000 mAh зі швидким заряджанням і світлодіодною підсвіткою
ШІ 95Електропростирадло 160*120см 2 режими підігріву простирадло з підігрівом
ШІ 95Електропростирадло 160*180см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
ШІ 92Електропростирадло 160*90см 2 режими підігріву простирадла з підігрівом
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативний зволожувач повітря Kinscoter DQ-702 Аромадифузор електричний на 150 мл Чорний

Зволожувач повітря-нічник 2 л від USB Volcano Humidifier / Портативний зволожувач повітря з підсвічуванням

Багатофункціональний музичний зволожувач-світильник, Білий / Портативний зволожувач повітря / Блютус колонка з підсвічуванням

Зволожувач повітря RGB 3л USB / Настільний аромадифузор нічник / Портативний зволожувач повітря
📋 Технічні характеристики
| Автоотключение при отсутствии воды | Да |
| Ароматизация | Да |
| Вес | 0.389 кг |
| Высота | 101 мм |
| Глубина | 75 мм |
| Дисплей | Нет |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Ночной режим работы | Да |
| Объем резервуара для воды | 0.18 л |
| Подсветка | Да |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Применение прибора | Для дома, квартиры, Для офисов и других коммерческих объектов, Для детской комнаты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Увлажнитель |
| Тип питания | Аккумулятор, Сеть 220 В |
| Тип увлажнителя | Паровой |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Настольный, Напольный |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 171 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-06
Переваги
Гарне обслуговування