
Постільна білизна Belizza євро ранфорс Туреччина / Комплект новорічної постільної білизни
Продавець: HUGO
1 580,87 ₴2 258,39 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 345601259
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Постільна білизна Belizza євро ранфорс Туреччина / Комплект новорічної постільної білизни». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Производитель | BELIZZA |
| Страна производитель | Турция |
| Длина второй наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 50 см |
| Длина простыни | 240 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Тематика декора, рисунка | Новый год, Рождество |
| Тип комплекта | Евро |
| Тип ткани | Ранфорс |
| Ширина второй наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Ширина простыни | 260 см |
| Ширина пододеяльника | 220 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-01-14
Странная контора!!!
Переваги
Відправляли довше обіцяного