
Потрійна плойка для волосся, діаметр 22 мм, VGR V-595, Зелений / Плойка три хвилі / Плойка для завивки волосся
Продавець: GoodChoise
499,36 ₴713,37 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234569304
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Потрійна плойка для волосся, діаметр 22 мм, VGR V-595, Зелений / Плойка три хвилі / Плойка для завивки волосся». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Потрійна плойка для завивання волосся VGR V-591 три хвилі діаметром 25 мм потужністю 125 Вт

Потрійна плойка для волосся 16мм, 180-210°С, Mz-6621/ Плойка три хвилі / Плойка для завивки волосся

Потрійна плойка для волосся 45Вт, 25мм, Geemy GM 1988 / Плойка три хвилі / Щипці для створення хвиль

Потрійна плойка для волосся з керамічним покриттям, до 220С°, VGR V-595, Зелений / Професійна плойка для локонів
📋 Технічні характеристики
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 90 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 2 |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Состояние | Новое |
| Функция ионизации | Да |
| Диаметр щипцов | 22 мм |
| Минимальная температура нагрева | 220 град. |
| Время нагрева до нужной температуры | 180 сек |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-07
Переплутавши відправили мені не той товар, після отримання і зворотнього звʼязку замість того що б швидко вирішити це питання, відправили мене до якогось технічного сервісу який займається поверненнямЗвʼязавшись з ними вів діалог, відповідають на повідомлення на наступний деньВідправили мені мій товар з платною доставкою, після 2-3 днів очікування на відповідь, змінили оплату на відправникОтримання мого замовлення все про все зайняло 14 днівНе рекомендую даний магазин
Переваги
Товар не відповідав опису, Відправляли довше обіцяного2026-02-02
Гарна якість за таку ціну.