
Потрійна плойка для волосся 16мм, 180-210°С, Mz-6621/ Плойка три хвилі / Плойка для завивки волосся
Продавець: HUGO
399 ₴570 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234585656
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Потрійна плойка для волосся 16мм, 180-210°С, Mz-6621/ Плойка три хвилі / Плойка для завивки волосся». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Потрійна плойка для завивання волосся VGR V-591 три хвилі діаметром 25 мм потужністю 125 Вт

Потрійна плойка для волосся 45Вт, 25мм, Geemy GM 1988 / Плойка три хвилі / Щипці для створення хвиль

Потрійна плойка для волосся з керамічним покриттям, до 220С°, VGR V-595, Зелений / Професійна плойка для локонів

Потрійна плойка для волосся 97 Вт MS 481B / Стайлер для волосся 3 хвилі / Плойка для локонів
📋 Технічні характеристики
| Индикатор работы | Да |
| Диаметр щипцов | 16 мм |
| Защита от перегрева | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 210 град. |
| Минимальная температура нагрева | 180 град. |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Потребляемая мощность | 85 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-13
Швидко звʼязались, дуже ввічливий менеджер, який швидко відповідає на всі запитання.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності