
Потрійна плойка для волосся Rozia HR-722 з керамічним покриттям щипці для завивання волосся діаметром 25 мм
Продавець: Onlylee
665 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-1348
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Потрійна плойка для волосся Rozia HR-722 з керамічним покриттям щипці для завивання волосся діаметром 25 мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Потрійна плойка для завивання волосся VGR V-591 три хвилі діаметром 25 мм потужністю 125 Вт

Потрійна плойка для волосся V-591, 125Вт / Щипці для локонів / Плойка хвиля / Щипці для завивки

Потрійна плойка для волосся 16мм, 180-210°С, Mz-6621/ Плойка три хвилі / Плойка для завивки волосся

Потрійна плойка для волосся 45Вт, 25мм, Geemy GM 1988 / Плойка три хвилі / Щипці для створення хвиль
📋 Технічні характеристики
| Производитель | ROZIA |
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 90 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 2 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Состояние | Новое |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 220 град. |
| Минимальная температура нагрева | 170 град. |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Индикатор работы | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2024-05-28
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-04-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності