
Потрійна плойка для завивання волосся VGR V-591 три хвилі діаметром 25 мм потужністю 125 Вт
Продавець: Харизма
810 ₴900 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: L-V-591
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Потрійна плойка для завивання волосся VGR V-591 три хвилі діаметром 25 мм потужністю 125 Вт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Потрійна плойка для волосся 16мм, 180-210°С, Mz-6621/ Плойка три хвилі / Плойка для завивки волосся

Потрійна плойка для волосся 45Вт, 25мм, Geemy GM 1988 / Плойка три хвилі / Щипці для створення хвиль

Потрійна плойка для волосся з керамічним покриттям, до 220С°, VGR V-595, Зелений / Професійна плойка для локонів

Потрійна плойка для волосся 97 Вт MS 481B / Стайлер для волосся 3 хвилі / Плойка для локонів
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Дисплей | Да |
| Зажим для фиксации | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество режимов работы | 12 |
| Количество температурных режимов | 12 |
| Максимальная температура нагрева | 210 град. |
| Минимальная температура нагрева | 100 град. |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Подсветка дисплея | Да |
| Потребляемая мощность | 125 Вт |
| Состояние | Новое |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-02-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-02-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-01-02
дякую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-23
Замовляли хвилясту плойку.Товар прийшов добре запакованихй в оговорені строки.Ще не користувались, т.я. замовили на подарунок на НР.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності