
Потужна акумуляторна ланцюгова пилка MA748 (48V) з двома батареями, 12 дюймів, в кейсі / Ручна електропилка для саду
Продавець: HUGO
1 699,1 ₴2 427,28 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234592507
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Потужна акумуляторна ланцюгова пилка MA748 (48V) з двома батареями, 12 дюймів, в кейсі / Ручна електропилка для саду». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вес | 2 кг |
| Питание | Аккумулятор |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Мощность двигателя, Вт | 1800 |
| Расположение зубьев | Двустороннее |
| Состояние | Новое |
| Тип | Аккумуляторная пила |
| Скорость вращения цепи | 5 м/сек |
| Ширина полотна | 300 мм |
| Цвет | Алый |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-03-22
Товаром задоволена. Рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2026-03-14
Вітаємо! Дякуємо за приємний настрій, який ви нам подарували.
2026-03-14
Доброго дня! Ваш коментар додав нам натхнення. Дякуємо!
2026-03-14
Не рекомендую заряд тримає хвилин 10—15.тільки що робиш заряджаєш батарею
Переваги
Товар не відповідав опису2026-02-11
Просив ще замовляти супутні товари. А коштів і так не було більше ніж треба.
Переваги
Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили2026-01-09
