
Потужний електричний конвектор MH-20K (2000 Вт) для площі до 20 м² / Конвектор електричний / Електрообігрівач / Обігрівач
Продавець: HUGO
2 015 ₴2 878,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 234591174
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Потужний електричний конвектор MH-20K (2000 Вт) для площі до 20 м² / Конвектор електричний / Електрообігрівач / Обігрівач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Безопасность | Защита от перегрева |
| Вес | 4.8 кг |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колесики | Да |
| Напряжение сети | 220 В |
| Особенности | Терморегулятор |
| Назначение | Бытовое |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип установки | Напольный |
| Тип источника энергии | Электрический |
| Тип управления | Механическое |
| Частота | 50 Гц |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-29
Не советую этого продавца.Товар ждал три дня на отправке весело,Связи с продавцом не было,Выбирать вам.
Переваги
Товар не відправили