
Потужний стаціонарний блендер-подрібнювач 500 Вт, чаша 2 л, SC-8602 SilverLove / Кухонний подрібнювач / Чоппер / Подрібнювач
Продавець: HUGO
521,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234589346
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Потужний стаціонарний блендер-подрібнювач 500 Вт, чаша 2 л, SC-8602 SilverLove / Кухонний подрібнювач / Чоппер / Подрібнювач». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вес | 5 кг |
| Венчик для взбивания | Нет |
| Длина сетевого шнура | 1 м |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Количество скоростей | 2 |
| Лопатка | Нет |
| Материал кувшина блендера | металл |
| Мини-мельничка | Нет |
| Насадка для замеса теста | Нет |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Состояние | Новое |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Тип прибора | Универсальный измельчитель |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Толкатель | Нет |
| Материал чаши | Нержавеющая сталь |
| Защита от перегрева | Да |
| Тип управления | Электро-механическое |
| Назначение | Бытовое |
| Мясорубка | Нет |
| Универсальный нож | Да |
| Диск для нарезки ломтиками | Нет |
| Диск для терки | Нет |
| Диск для шинковки | Нет |
| Диск для картофеля фри | Нет |
| Диск для нарезки кубиками | Нет |
| Эмульсионная насадка | Нет |
| Блендер | Да |
| Объем чаши | 2 мл |
| Книга рецептов | Нет |
| Центробежная соковыжималка | Нет |
| Соковыжималка для цитрусовых | Нет |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-22
На свої 500ват потужності подрібнювач працює прекрасно.В мене є маленький аккамуляторний, то різниця між ними велика. Краще брати який працює від мережі 220 вольт.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-24
Переваги
Відправляли довше обіцяного