
Повербанк 30000 mAh з вбудованими кабелями Type-C та Lightning KP KPG-307 22.5W
Продавець: Kanctovar
1 699 ₴2 000 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: 6573/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Повербанк 30000 mAh з вбудованими кабелями Type-C та Lightning KP KPG-307 22.5W». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Power bank |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареи | От USB |
| Набор переходников | Да |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Выходной ток | 2 мА |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Встроенный кабель |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Серый |
| Состояние | Новое |
| Максимальная мощность W | 22.5 |
| Индикация | С дисплеем |
| Длина | 35 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-11-27
Переваги
Швидко відправили2024-11-25
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили2024-11-17





