
Повербанк 30000mah, 2хUSB, Type-C, Lighting, KL112, Червоний / Powerbank / Повербанк з ліхтариком
Незалежний AI-аналіз 5 відгуків покупців для «Повербанк 30000mah, 2хUSB, Type-C, Lighting, KL112, Червоний / Powerbank / Повербанк з ліхтариком». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Универсальная батарея |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Разъемы | micro USB |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Входное напряжение | 5 В |
| Особенности | Фонарик, Индикатор уровня заряда |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Длина | 154 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Высота | 33 мм |
💬 Відгуки покупців (5)
Працює
нашел повербанк 20000 мач 500 грн, заказал, нап 5 день позвонили, сказали что последний экземпляр был, и оказался бракованным, и предложили замену, за 1750 грн, хотя на temu те-же банки по 500 грн. Если вы разводите, да хоть красиво это делайте
Замовлення підтвердили в перший же день. А потім ні дзвінків, ні товару нічого. «інформацію уточнюємо»
Це жах!!!! На сайті пишуть що в наявності є, по факту через добу телефонують і кажуть нема!!!! Як це розуміти??? В смс присилають підтвердить замовлення, якість ШАХРАЇ!!!!
Не купляйте! Працює 1 день , не заряджається, дуже легкий , таке відчуття що в серед ну батарейку поклали, яка розрядилася і все, ШАХРАЇ


