
Пральна машина напівавтомат на 4,5кг, 260Вт, від мережі, 42х32х30см / Напівавтоматична пральна машинка міні
Продавець: HUGO
2 189,54 ₴3 127,92 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234572934
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Пральна машина напівавтомат на 4,5кг, 260Вт, від мережі, 42х32х30см / Напівавтоматична пральна машинка міні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Питание | Сеть 220В |
| Тип управления | Механическое |
| Максимальный вес белья для стирки | 4.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Высота | 420 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глубина | 300 мм |
| Вес | 5 кг |
| Тип стирки: | Полуавтомат |
| Тип загрузки | Вертикальная |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-30
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець2025-12-13
Переваги
Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-29
Такого я не не бачив,погнуте с пазів повилазило,і взагалі то що дитяча чи що!!!!!!!
Переваги
Товар не відповідав опису