
Праска-гофре для волосся GM 1953 / Випрямляч для об'єму волосся / Плойка щипці для завивки волосся
Продавець: HUGO
245,2 ₴350,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності110 замовлень
Артикул: 234566664
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Праска-гофре для волосся GM 1953 / Випрямляч для об'єму волосся / Плойка щипці для завивки волосся». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Выпрямители |
| Потребляемая мощность | 30 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
| Функция ионизации | Да |
| Тип терморегулятора | Плавный |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Максимальная температура нагрева | 200 град. |
| Минимальная температура нагрева | 120 град. |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.4 м |
| Пластины для гофрирования | Да |
| Ширина пластин | 9 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-11
Переваги
Товар не відправили