
Проектор зоряного неба Галактика з пультом та колонкою Bluetooth LY-427 Зірковий проектор-нічник
Продавець: Kanctovar
299 ₴489 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності300 замовлень
Артикул: 0057/МК
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Проектор зоряного неба Галактика з пультом та колонкою Bluetooth LY-427 Зірковий проектор-нічник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Проектор зоряного неба 13в1 Galaxy Projector 360°

Музичний нічник-проектор зоряного неба Зіркова черепаха Дитячий музичний нічник Рожевий

Проектор зоряного неба з 12 сценаріями відображення Galaxy Projector Нічний планетарій для дитячої кімнати

Домашній проектор зоряного неба. Світильник Космонавт із пультом
📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник-проектор |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 3 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Пульт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 10 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Черный |
| Цвет арматуры (основания) | Черный |
| Лампочки в комплекте | Нет |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Пульт дистанционного управления | Да |
| Управление | Кнопки |
| Потребляемая мощность | 10 Вт |
| Форма светильника | Круглая |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Вес | 700 г |
💬 Відгуки покупців (6)
2025-01-03
Переваги
Товар був у наявності2025-01-03
От мені не сподобалося, прийшло і все на анг.мові. а як я її не знаю, як його мені перевірити.
Переваги
Гарне обслуговування2025-01-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-12-08
Не рекомендую, прийшов зовсім не такий проектор, який замовляли, дитині було зіпсовано настрій на свято Миколая, адже це мав бути подарунок.
2024-12-04
Переваги
Гарне обслуговування


