
Проектор зоряного неба з 12 сценаріями відображення Galaxy Projector Нічний планетарій для дитячої кімнати
Продавець: Kanctovar
999 ₴1 859 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності130 замовлень
Артикул: 1843/DM
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Проектор зоряного неба з 12 сценаріями відображення Galaxy Projector Нічний планетарій для дитячої кімнати». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип | Ночник-проектор |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Античный |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип выключателя | Кнопка на каркасе/корпусе |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Цвет | Белый |
| Цвет арматуры (основания) | Белый |
| Производитель | Galaxy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цвет плафона | Черный |
| Источник питания | Электричество |
| Пульт дистанционного управления | Нет |
| Управление | Ручное |
| Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Многоцветная подсветка | Да |
| Напряжение питания | 220 В |
| Форма светильника | Круглая |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 110 мм |
| Вес | 0.6 г |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-03







