
Професійна бездротова машинка для стриження волосся 10в1 VGR V-108 тример для бороди та вусів із насадками
Незалежний AI-аналіз 17 відгуків покупців для «Професійна бездротова машинка для стриження волосся 10в1 VGR V-108 тример для бороди та вусів із насадками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🔵 AI-огляд товару
✅ Чи варто купувати?
✅ Переваги
⚠️ Проблеми
🔧 Надійність
🚫 Кому не підійде
💸 Приховані витрати
👤 Для кого
💡 Що покращити
❓ Часті запитання
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Професійна бездротова машинка для стриження волосся VGR V-682 із зарядною базою на підставці догляд за тілом

Професійна бездротова машинка для стриження волосся VGR V-005 тример для бороди та вусів із дисплеєм

Професійна бездротова машинка для стриження VGR V-663 тример для волосся, бороди та вусів

Професійна бездротова машинка для стриження волосся з дисплеєм VGR V-682 підставкою та змінними насадками
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Бритвенная насадка | Да |
| Время заряда аккумулятора | 1.5 час |
| Время работы от аккумулятора | 120 мин |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Количество насадок | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 3 мм |
| Насадка для стрижки бороды и усов | Да |
| Насадка-триммер для носа и ушей | Да |
| Насадка-триммер для тела | Да |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Триммер для окантовки | Да |
| Цвет корпуса | Синий |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (17)
Мені подобається як працюють продавці на пром
Быстро связались, оформили и отправили товар. Комплект полный и качественный, для своей ценовой категории идеально.
Відправили швидко. Але отримати я не встигла, так як зберігання було до 12, а посилку повернули відправнику 10. В момент коли я шла на пошту. Дуже прикро, адже це було на подарунок і потрібно було терміново. Магазин повідомив що ще однієї машинки немає і не запропонував заміну. Мусила тратити час знову в пошуку машинки. Знайшла в іншому магазині подібну, замовила і без проблем забрала.Якщо у вас стоїть автоповернення на 5 день, то про це слід попереджати!!! Бо клієнт розраховує на терміни які вказані поштою.
Швидко відправили товар.Машинка працює, багато насадок .Замовленням задоволена
Отримала триммер. Працює відмінно. Прийшов повністю заряджений. Купувала на подарунок. Тато дуже задоволений. Продавця рекомендую.
Самая быстрая доставка посылки на мою память. Продавец молодец. Рекомендую.