
Професійна бездротова машинка для стриження волосся VGR V-682 із зарядною базою на підставці догляд за тілом
Продавець: Onlylee
1 548 ₴1 638 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: О-V-682
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Професійна бездротова машинка для стриження волосся VGR V-682 із зарядною базою на підставці догляд за тілом». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Бездротовий акумуляторний тример VGR V-105 машинка для стриження волосся, бороди та носа з насадками
ШІ 97Багатофункціональний жіночий епілятор 5 в 1 Geemy GM-7003 з підсвіткою жіноча електробритва
ШІ 85Дитячий фотоапарат миттєвого друку Children's Printing Camera Y600 з підтримкою microSD card 2 камери Pink
ШІ 100Акумуляторна машинка для стриження хатніх тварин (собак і кішок) Geemy GM-634
🔍 Схожі товари
Більше →
Професійна бездротова машинка для стрижки волосся USB з насадками, VGR V-082 / Тример для бороди

Професійна бездротова машинка для стриження волосся Kemei KM-5073 тример для бороди та вусів Turbo режим

Професійна бездротова машинка для стриження волосся VGR V-003 тример для волосся, бороди та вусів Green

Професійна бездротова машинка для стриження волосся DSP 90673 тример для волосся, бороди та вусів
📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество насадок | 6 |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Количество установок длины | 6 |
| Минимальная длина стрижки | 0.8 мм |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Состояние | Новое |
| Триммер для окантовки | Да |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Ширина лезвия | 45 мм |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Время работы от аккумулятора | 300 мин |
| Время заряда аккумулятора | 4 час |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-04-09
Переваги
Швидко зв'язались, Ввічливий продавець2025-01-02
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності