
Професійна бездротова машинка для стриження волосся DSP 90673 тример для волосся, бороди та вусів
Продавець: Харизма
743 ₴833 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: L-DSP 90673
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Професійна бездротова машинка для стриження волосся DSP 90673 тример для волосся, бороди та вусів». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Професійна бездротова машинка для стриження волосся VGR V-682 із зарядною базою на підставці догляд за тілом

Професійна бездротова машинка для стрижки волосся USB з насадками, VGR V-082 / Тример для бороди

Професійна бездротова машинка для стриження волосся VGR V-003 тример для волосся, бороди та вусів Green

Професійна бездротова машинка для стриження волосся, бороди, брів, носа та вусів 6 в 1 тример VGR V-101
📋 Технічні характеристики
| Производитель | DSP |
| Время заряда аккумулятора | 3 час |
| Время работы от аккумулятора | 120 мин |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Количество насадок | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 0.8 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Скорость мотора | 6500 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Триммер для окантовки | Да |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Ширина лезвия | 45 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-05
Дякую !