
Професійна машинка для стриження волосся Geemy GM-806 з функцією тримера та 4 насадками
Продавець: Харизма
530 ₴620 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 01440
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Професійна машинка для стриження волосся Geemy GM-806 з функцією тримера та 4 насадками». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →
Професійна машинка для стрижки VGR V-652 Бездротова машинка для стрижки волосся

Професійна машинка для стрижки волосся Geemy GM-807 9W / Машинка мережна для стрижки з насадками

Акумуляторна машинка для стрижки з 3 насадками, VGR V-937 / Професійна машинка для гоління

Професійна машинка для стрижки волосся + 4 насадки, VGR V-033 / Чоловічий триммер / Машинка для окантування
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Geemy |
| Количество насадок | 4 |
| Количество установок длины | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Минимальная длина стрижки | 0.8 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Стационарное зарядное устройство | Да |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип прибора | Набор для стрижки |
| Триммер для окантовки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина лезвия | 40 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-12-24
Обслуга на відмінно.
Переваги
Гарне обслуговування2024-11-18
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-10-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності