
Професійна плойка для волосся 5 хвиль VGR V-597 п'ять хвиль діаметр 16 мм із керамічним покриттям
Продавець: Харизма
731 ₴821 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: Х-01499
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Професійна плойка для волосся 5 хвиль VGR V-597 п'ять хвиль діаметр 16 мм із керамічним покриттям». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 90 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Количество режимов работы | 2 |
| Терморегулятор | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
| Состояние | Новое |
| Диаметр щипцов | 16 мм |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 220 град. |
| Минимальная температура нагрева | 180 град. |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Индикатор работы | Да |
| Длина сетевого шнура | 1.85 м |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Защита от перегрева | Да |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-12-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-11-20
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2024-09-16
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності

