
Професійна плойка для локонів CL-666-25. / Стайлер для волосся
Продавець: HUGO
435,24 ₴621,77 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності160 замовлень
Артикул: 234578739
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Професійна плойка для локонів CL-666-25. / Стайлер для волосся». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Потрійна плойка для волосся з керамічним покриттям, до 220С°, VGR V-595, Зелений / Професійна плойка для локонів

Професійна плойка для волосся VGR V-511 з керамічним покриттям і регулятором температури 140-220 °C

Професійна плойка для волосся 5 хвиль VGR V-597 п'ять хвиль діаметр 16 мм із керамічним покриттям
📋 Технічні характеристики
| Тип | Плойки |
| Потребляемая мощность | 50 Вт |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Терморегулятор | Да |
| Цвет корпуса | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Зажим для фиксации | Да |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Минимальная температура нагрева | 160 град. |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Вес | 0.189 кг |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-11
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-23
Переваги
Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-02
Переваги
Товар не відправили