
Професійна плойка VGR V-579 для створення ідеальних локонів / Керамічна плойка для локонів / Плойка для укладання волосся
Продавець: HUGO
692,85 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234577695
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Професійна плойка VGR V-579 для створення ідеальних локонів / Керамічна плойка для локонів / Плойка для укладання волосся». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возможность завивки волос | Да |
| Время нагрева до нужной температуры | 60 сек |
| Диаметр щипцов | 25 мм |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Зажим для фиксации | Да |
| Зажимы для волос | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество режимов работы | 5 |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Максимальная температура нагрева | 210 град. |
| Минимальная температура нагрева | 130 град. |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Потребляемая мощность | 55 Вт |
| Состояние | Новое |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип терморегулятора | Ступенчатый |
| Функция автоотключения | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-02-08
Розчарування цим магазином..Мало того,що відправляли набагато довше чим написано на сайті..Так ще багато позицій товару немає на сайті...В результаті відмова від замовлення,бо я так розумію відправка днів 10 буде..Швидко товар свій не получите
Переваги
Товару не було в наявності, Відправляли довше обіцяного, Товар не відправили2025-11-20
Замовлення прийнято, мною сплачено, але так і не відправили вже цілий тиждень. Жахливо.
Переваги
Товар не відправили