
Професійна потрійна плойка хвиля для завивання волосся VGR V-593 зі щипцями діаметром 26 мм Рожева
Продавець: Харизма
829 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: L-V-593
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Професійна потрійна плойка хвиля для завивання волосся VGR V-593 зі щипцями діаметром 26 мм Рожева». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Возможность завивки волос | Да |
| Диаметр щипцов | 26 мм |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Зажим для фиксации | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество режимов работы | 11 |
| Количество температурных режимов | 11 |
| Максимальная температура нагрева | 220 град. |
| Минимальная температура нагрева | 120 град. |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Потребляемая мощность | 100 Вт |
| Состояние | Новое |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Розовый |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-21
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-08-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності

