
Професійна потрійна плойка хвиля для завивання волосся VGR V-595 зі щипцями діаметром 22 мм
Продавець: Харизма
657 ₴747 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: L-V-595
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 8 відгуків покупців для «Професійна потрійна плойка хвиля для завивання волосся VGR V-595 зі щипцями діаметром 22 мм». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-696 з підставкою і змінними насадками
ШІ 95Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-107 тример для бороди та вусів із насадками
ШІ 95Професійна акумуляторна машинка для стриження волосся VGR V-256 на підставці зі змінними насадками
ШІ 90Косметичне двостороннє дзеркало з LED-підсвіткою і десятиразовим збільшенням х10 Travel Mirror
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | VGR |
| Возможность завивки волос | Да |
| Диаметр щипцов | 22 мм |
| Длина сетевого шнура | 1.85 м |
| Зажим для фиксации | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Количество режимов работы | 2 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Максимальная температура нагрева | 220 град. |
| Минимальная температура нагрева | 170 град. |
| Потребляемая мощность | 90 Вт |
| Состояние | Новое |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Турмалиновое покрытие | Да |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
💬 Відгуки покупців (8)
2026-03-13
Все дуже швидко і оперативно
2026-02-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-28
2025-12-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-07
2025-11-07
Дуже класний товар за свої кошти! Дякую за швидку доставку та гарну якість товару!
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-10-01
Товар прийшов швидко,працює дуже добре.Ввічливий продавець,рекомендую
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-10-25


