
Професійний пилосос великої ємності для вологого та сухого прибирання з мішком для пилу RAF R.6667 Червоний
Продавець: Kanctovar
3 249 ₴4 250 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 01703/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Професійний пилосос великої ємності для вологого та сухого прибирання з мішком для пилу RAF R.6667 Червоний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Вертикальный |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Тип уборки | Сухая, Влажная |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Мешок |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Объем пылесборника | 21 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Цвет корпуса | Красный |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь, Пластик |
| Состояние | Новое |
| Особенности | Защита от перегрева |
| Высота | 440 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Вес | 6.8 кг |
💬 Відгуки покупців (3)
2023-07-28
2023-07-26
2023-07-21




