
Професійний пилосос великої ємності для вологого та сухого збирання RAF R.6672 Сірий
Продавець: Kanctovar
3 199 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 01704/MB
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Професійний пилосос великої ємності для вологого та сухого збирання RAF R.6672 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | RAF |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Вертикальный |
| Потребляемая мощность | 2200 Вт |
| Тип уборки | Сухая, Влажная |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Бак, Контейнер |
| Тип выходного фильтра | HEPA (фильтр тонкой очистки) |
| Объем пылесборника | 25 л |
| Тип трубы всасывания | Телескопическая |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Цвет корпуса | Серый |
| Материал корпуса | Металл |
| Состояние | Новое |
| Дисплей | Да |
| Таймер | Да |
| Высота | 520 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глубина | 340 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-08-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2023-07-08
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець2023-06-23
Випадково замовив 2
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



