
Проточний водонагрівач до + 50°, з LCD екраном / Насадка на кран для кухні / Бойлер для нагрівання води
Продавець: HUGO
559,08 ₴798,68 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності240 замовлень
Артикул: 234566996
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 6 відгуків покупців для «Проточний водонагрівач до + 50°, з LCD екраном / Насадка на кран для кухні / Бойлер для нагрівання води». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Вид водонагревателя | Кран с подогревом воды |
| Тип водонагревателя | Проточный |
| Способ нагрева | Электрический |
| Мощность номинальная | 3.4 кВт |
| Способ установки | Встроенный |
| Расположение | Вертикальное |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Состояние | Новое |
| Управление водонагревателем | Механическое |
| Регулировка температуры | Плавная |
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 150 мм |
💬 Відгуки покупців (6)
2026-03-22
Доброго дня! Ваш відгук допомагає нам розвивати сервіс. Дякуємо!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-17
Товаром та продавцем повністю задоволений.
Переваги
Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-02-10
Товар не забрала і просила не відправляти, пояснила причину . через пару днів як замовила на сайті, мені подарували такий самий він перестав працювати через пару годин. але постачальник вже відправив .
Переваги
Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-11-27
Не купуйте ! Мега лайно ! Ні одна насадка не підходить на кран. Навіть не зміг перевірити. Треба шукати тепер перехідник для крана . Продавець дно. Краще б в Китаї замовив. Там хоча б гроші повернули.
Переваги
Товар не відповідав опису2025-11-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-11
Все справне , працює добре.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності