
Приліжкова тумбочка на 3 секції, 50х25х18 см / Тумбочка в дитячу кімнату / Тумба в спальню
Продавець: HUGO
429 ₴612,86 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234588805
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Приліжкова тумбочка на 3 секції, 50х25х18 см / Тумбочка в дитячу кімнату / Тумба в спальню». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Высота тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 18 см |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый глянец |
| Количество дверок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Ширина тумбы | 25 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-23
Красная навесная полочка рекомендую
Переваги
Швидко відправили, Ввічливий продавець2026-03-02
Привіт! Ваша довіра для нас безцінна. Дякуємо за замовлення! Чекатимемо на нові звернення від вас!
Переваги
Швидко відправили