
Пускозарядний пристрій на 119000мАг з дисплеєм та ліхтариком, JUMPSTARTER QY19 / Бустер для авто
Продавець: HUGO
1 769,04 ₴2 527,2 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності60 замовлень
Артикул: 234577781
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пускозарядний пристрій на 119000мАг з дисплеєм та ліхтариком, JUMPSTARTER QY19 / Бустер для авто». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Пуско-зарядное |
| Материал корпуса | Термопластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Высота | 86 мм |
| Вес | 0.47 кг |
| Аккумулятор | Литий-полимерные (Li-Pol) элементы класса А (4 шт.) |
| Номинальный ток | 1000 А |
| Пиковый ток | 2000 А |
| Вход постоянного тока | 15 В/1 А |
| Выход USB | 2 порта (5 В/2,4 А) |
| Вход Type-C | 5 В/2 А |
| Режимы фонаря | Освещение, SOS, мигание |
| Рабочая температура | -40°C ~ +80°C |
| Жизненный цикл | > 3000 раз |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-27
Дуже повільно. Менеджер передзвонив через 12 годин після оформлення замовлення і за дві хвилини до кінця робочого дня. Тепер своєчасно товар я не получу.
Переваги
Товар не відправили