
Пилосос ручний 220V/2500W з 2 насадками, MS-4401 / Вертикальний пилосос без мішка / Пилосос для сухого прибирання
Продавець: HUGO
1 469,48 ₴2 099,26 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234567740
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Пилосос ручний 220V/2500W з 2 насадками, MS-4401 / Вертикальний пилосос без мішка / Пилосос для сухого прибирання». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Тип | Вертикальный |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Тип уборки | Сухая |
| Мощность всасывания | 150 Вт |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип пылесборника | Циклонный фильтр |
| Количество щеток в комплекте | 2 |
| Цвет корпуса | Красный |
| Состояние | Новое |
| Длина сетевого шнура | 3 м |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-07
Переваги
Ввічливий продавець