
Радіокерований літак з підсвіткою, від USB, KS-198 / Літак на пульті / Іграшка літак на радіокеруванні
Продавець: HUGO
495,6 ₴708 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 234592901
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Радіокерований літак з підсвіткою, від USB, KS-198 / Літак на пульті / Іграшка літак на радіокеруванні». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 53 мм |
| Возрастная группа | От 8 лет |
| Длина | 255 мм |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип беспроводной связи | Радиоканал связи |
| Тип модели | Вертолет |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 173 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-27
Щирі вітання! Велика подяка за ваш приємний відгук — саме такі слова надихають нас працювати ще краще!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-15
Замовляли помаранчевого кольльору. Приїхав синього кольору який в нас вже є. Відправник про зміну кольору при відправці не попередив.
Переваги
Товар не відповідав опису