
Радіокерований вертоліт з Wi-Fi камерою та пультом, зарядка USB / Квадрокоптер / Вертоліт на пульті / Іграшковий вертоліт
Продавець: HUGO
1 455 ₴2 078,57 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234588855
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Радіокерований вертоліт з Wi-Fi камерою та пультом, зарядка USB / Квадрокоптер / Вертоліт на пульті / Іграшковий вертоліт». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Высота | 125 мм |
| Возрастная группа | От 15 лет и старше |
| Длина | 230 мм |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Наличие видеокамеры | FPV (wi-fi) |
| Радиус действия | 50 м |
| Состояние | Новое |
| Тип модели | Вертолет |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Время работы от аккумулятора | 15 мин |
| Частота управления игрушки | 2.4GHz |
| Ширина | 48 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-10
Переваги
Відправляли довше обіцяного