
Радіоприймач 3в1, з LED-ліхтариком, USB, FM, SD, Golon RX-8866, Золоте / Портативне акумуляторне радіо
Продавець: HUGO
315 ₴450 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності70 замовлень
Артикул: 23456540502
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Радіоприймач 3в1, з LED-ліхтариком, USB, FM, SD, Golon RX-8866, Золоте / Портативне акумуляторне радіо». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Высота | 80 мм |
| Вес | 250 г |
| Тип | Приемник |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Особенности | USB-разъем, Фонарик |
| Мощность | 3 вт |
| Антенна | Телескопическая выдвижная |
| Настройка радиоволны | Механическая |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-13
То помилково скасували, то пропонують альтернативу тому товару що я замовляла. То знайшли брак в товарі. Сто причин,все в них не так.
Переваги
Товару не було в наявності, Товар не відправили2025-12-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності