
Рахункова машинка для банкнот
Продавець: Kanctovar
3 699 ₴4 949 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності150 замовлень
Артикул: 8048/EW
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рахункова машинка для банкнот». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Вид оборудования | Счетчик банкнот |
| Вид детекции | UV, MG |
| Количество скоростей работы | 4 |
| Максимальная скорость счета | 1000 шт./мин |
| Минимальная скорость счета | 600 шт./мин |
| Количество карманов | 1 шт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Номинальная мощность | 80 Вт |
| Ширина | 210 мм |
| Глубина | 175 мм |
| Высота | 310 мм |
| Вес | 6.3 кг |
| Состояние | Новое |
| Название прайс-листа | NP-20220725-MIX-G |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-06-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



