
Рахункова машинка для банкнот V31 Professional Апарат для перерахунку грошей
Продавець: Kanctovar
2 519 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: НФ-00008389/MX
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Рахункова машинка для банкнот V31 Professional Апарат для перерахунку грошей». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Вид оборудования | Счетчик банкнот |
| Максимальная скорость счета | 800 шт./мин |
| Количество карманов | 1 шт |
| Цвет корпуса | Белый |
| Ширина | 190 мм |
| Глубина | 72 мм |
| Высота | 102 мм |
| Вес | 0.32 кг |
| Состояние | Новое |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-25




