
Раклетниця з грилем та кам'яною плитою + 8 сковорідок, 1500 Вт, R.5425 / Електричний гриль / Гриль раклет на 8 персон
Продавець: HUGO
2 255,71 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234584119
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Раклетниця з грилем та кам'яною плитою + 8 сковорідок, 1500 Вт, R.5425 / Електричний гриль / Гриль раклет на 8 персон». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
📋 Технічні характеристики
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Тип нагреваемой поверхности | Каменная плита, Ребристая плита |
| Вариант установки | Настольный |
| Состояние | Новое |
| Съемные нагреваемые пластины | Да |
| Хранение дополнительных плиток на корпусе | Да |
| Наличие антипригарного покрытия | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Термоизолированный корпус | Да |
| Возможность использования на открытом воздухе | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глубина | 390 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-20