
Рейковий механізм для Ruixin Sy tools RX 009 008 точильних станків
Продавець: ТехноКот
850 ₴950 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності80 замовлень
Артикул: R-008
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Рейковий механізм для Ruixin Sy tools RX 009 008 точильних станків». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Ruixin |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Точильный |
| ЧПУ | Да |
| Вес | 0.3 кг |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Высота | 60 мм |
| Материал стержня | Алмазный |
| Цвет | Серый |
| Назначение | Для ножей и ножниц |
| Материал | Комбинированный |
| Тип | Точилка механическая |
| Материал рукоятки | Пластик |
💬 Відгуки покупців (3)
2026-03-12
Не первый раз покупаю у этого продавца. Всё понравилось.
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили2026-03-09
Все супер.угломер хорош за свои деньги .Все быстро отправил
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-08
Відправили дуже швидко! Та, власне, як і завжди. Чудовий продавець!
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Товар був у наявності


