
Робот-трансформер Оптимус Прайм Синій
Продавець: Mytorg
2 958 ₴3 480 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1014-919-00
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Робот-трансформер Оптимус Прайм Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bautech |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 130 мм |
| Длина | 310 мм |
| Материал | Пластик |
| Персонажи | Роботы трансформеры |
| Состояние | Новое |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Тип | Трансформер |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 110 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-24
Товар сподобався,робота продавців миттєва. Все чітко і ясно. Організація на висоті. Дякую💋
Переваги
Швидко відправили



